ثبت نام کنکور سراسری آغاز شد.
09180621605

درباره کنکوریا بیشتر بدانیم

کنکوریا سلام

در این مقاله میخوایم در مورد خودمون بهتون بگیم.

  • درباره اینکه مجموعه کنکوریا چطوری شکل گرفته؟
  • درباره اینکه اهداف مجموعه کنکوریا چیه؟
  • مخاطبان سایت کنکوریا چه کسایی هستند؟
  • چطور شما داوطلبان کنکورو یا همون آزمون سراسری می تونید از وبسایت و مجموعه کنکوریا برای بهتر شدن رتبه خودتون کمک بگیرید؟

سوالات احتمالی کنکور

و البته در مورد یه موضوع دیگه هم میخوایم صحبت کنیم:

و این موضوع معرفی آقای آرمان درویشی مدیر مجموعه کنکوریا و همچنین موسس وبسایت و مجموعه کنکوریاست.

داستان آرمان درویشی میتونه تا حدودی انگیزشی هم تلقی بشه و به شما داوطلبان کنکور سراسری انگیزه بده .

بریم سراغ مقاله خودمون

همونطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم میخوایم درباره مجموعه کنکوریا براتون بنویسیم، کنکوریا یه مجموعه آموزشی و مشاوره ای کنکور یا همون آزمون سراسریه، ما توی مجموعه کنکوریا تمام سعیمون بر اینه که بتونیم به شما دانش آموزان و البته داوطلبان کنکور یا همون آزمون سراسری کمک کنیم که در وحله اول کنکور رو بهتر بشناسیم، و در مرحله بعد رشته های دانشگاهی رو به درستی بشناسیم و بدونیم که هر رشته از رشته های دانشگاهی تا چه حد میتونه مسیر موفقیت در زندگی رو برای ما هموار کنه، و در آخر بتونیم به هموار تر کردن مسیر پذیرفته شدن شما در رشته دلخواه تون کمک کنیم.

شما داوطلبان آزمون سراسری یا همون کنکور و البته شما دانش آموزان که قصد ورود به دانشگاه رو دارید میتونید با دنبال کردن مقالات سایت کنکوریا و البته محتوایی که در شبکه های اجتماعی برای شما به اشتراک میگذاریم بیشتر با:

  • مسیر پذیرفته شدن در دانشگاه ها و رشته دلخواهتون
  • رشته های دانشگاهی و تاثیر این رشته ها در مسیر موفقیت
  • نحوه مطالعه موثر
  • شیوه های تست زنی

و خیلی از موارد دیگه آشنا بشیم

یک موضوع خیلی مهم که نباید از قلم بیفته اینه که یکی از خدمات اصلی مجموعه کنکوریا و وبسایت کنکوریا پکیج سوالات احتمالی کنکور و یا آزمون سراسریه که در ادامه بیشتر در موردش صحبت می کنیم.

مجموعه کنکوریا متشکل از افراد متخصصیه که در زمینه های مختلف به پیشبرد اهداف مجموعه زیر نظر موسس و مدیر مجموعه آقای آرمان درویشی به فعالیت مشغول هستند.

در دادمه و مقالات آینده برای شما از خود کنکور، رشته هاش، درسایی که برای هر رشته باید بخونین، نحوه مطالعه، روش ها و تکنیک های به خاطر سپاری مطالب، تکنیک های تست زنیو… بیشتر میگیم.

ما در مجموعه و وبسایت کنکوریا بیشتر تمرکزمون رو روی پکیج سوالات احتمالی گذاشتیم

این پکیج که با توجه به تخصص و توسط خود آقای آرمان درویشی طراحی و آماده شده است را میتوان بهترین پکیج در زمینه سوالات مشابه کنکور دانست چرا که مجموعه کنکوریا تضمین مشابهت ۶۰ تا ۷۰ درصدی این سوالات را با سوالات کنکور سراسری را به دو صورت به شما ارائه می دهد، اولین ضمانت یک تعهد ثبتی مبنی بر اینکه اگر این مشابهت وجود نداشت شما بتوانید مبلغ پرداختی خود را باز پس گیرید. و دیگری یک ضمانت نامه بانکی با همین موضوع و برابر مبلغ پرداختی شما!

قطعا تعجب کرده اید از این ضمانت ولی جای تعجب ندارد چرا که مجموعه کنکوریا به کاری که می کند ایمان دارد و به همین دلیل دو ضمانت قانونی را برای اثبات ادعای خود ارائه می کند.

پکیج سوالات احتمالی کنکور یک پکیج شامل ۱۰۰۰ تست است که با توجه به دید طراحانه توسط آرمان درویشی به تحریر در آمده و طراحی شده است، باتوجه به تجربه آقای درویشی در زمینه کنکور و سوالات احتمالی آزمون سراسری بیشترین مشابهت را با محصولات مشابه داشته است.

در آینده با مقالات بیشتر خدمات سایت را بیشتر برای شما شرح می دهیم و همچنین در مقاله ای نیز با آرمان درویشی و رزومه ایشان آشنا می شویم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *