0
08338385100

بهترین کتاب های کمک آموزشی نظام جدید و قدیم کنکور ۱۴۰۰

کتاب ‌های کمک ‌آموزشی بخشی جدا نشدنی از کنکور می‌باشند و هر داوطلبی که قصد قبولی در آزمون سراسری را دارد می‌کوشد که با استفاده از بهترین کتاب کمک ‌آموزشی بتوانند مباحث را راحت‌تر و سریع‌تر یاد بگیرد. کتاب ‌ها به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید مباحثی که در کتابتان آورده‌شده است را با جزئیات بیشتری بخواهید و همین موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر مطالب را به‌خاطر بیاورید. توجه نمایید که بهترین کتاب کمک ‌درسی همان کتابی می‌باشد که شما در دست دارید و آن را به عنوان کتاب درسی میشناسید. توجه نمایید که اولین منبع شما برای خواندن دروس، کتاب اصلی شما می‌باشد. تمامی سوالاتی که در کنکور مطرح می‌شوند نیز از همان کتاب اصلی شما می‌باشد پس بهتر است که اولین منبع خودتان را برای مطالعه در کنکور کتاب اصلی و کتاب درسی خودتان قرار دهید. در مراحل بعد شما می‌توانید برای تست ‌زنی و خواندن مطالب به ‌صورت دسته‌بندی شده، به سمت کتاب ‌های کمک ‌آموزشی بروید. توجه نمایید که بهترین کتاب کمک ‌آموزشی کتابی است که بتواند به‌ سادگی تمامی مطالب مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار دهد و به شما کمک کند تا مطالب و مفاهیم را با جزئیات بیشتری و با حضور در دسته‌ بندی ‌های متنوعی فراگیرید. این ‌موضوع به شما کمک خواهد کرد تا مطالب را در ذهن خودتان دسته ‌بندی کنید و این کار می‌تواند روند یادگیری را برای شما راحت‌تر و آسان‌تر کند. توجه نمایید همچنین کتاب ‌های کمک ‌آموزشی دارای انواع مختلف تست‌ هایی می‌باشند که در سال ‌های گذشته در کنکور های سراسری آورده شده‌اند.

کتاب کمک آموزشی

بهترین انتشاراتی که کتاب ‌های کمک‌ درسی را منتشر می‌کند کدام است؟

امروزه منتشر کننده های بسیار زیادی انواع مختلف کتاب‌ ها و دی وی دی های آموزشی را تولید و منتشر می‌کنند. کتاب ‌های کمک ‌آموزشی در کنار دی وی دی ها می‌توانند به شما مباحث را از صفر تا صد آموزش دهند و این ‌موضوع می‌تواند برای افرادی که در دوران مدرسه تمرکز چندانی روی دروس خود نداشتند، بسیار مفید و مناسب باشد. همچنین در این دی وی دی ها منتشر کنندگان سعی می‌کنند که به شما روش ‌های میانبری را آموزش دهند که این روش‌‌ های میان‌بر می‌توانند زمان پاسخ‌دهی شما به سوالات را تا آنجایی ‌که می‌شود پایین بیاورند. امروزه بهترین کتاب کمک ‌آموزشی شامل کتاب‌ هایی می‌باشد که توسط منتشر کننده هایی مانند گاج، خیلی سبز، قلم‌چی، نشر الگو، مهر و ماه، نشر دریافت، مبتکران، شبقره، فاگو، و غیره منتشر می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خودتان از هر کدام از این انتشاراتی که کتاب‌ های گوناگونی را منتشر می‌کنند کتاب‌ های کمک ‌آموزشی مدنظر خودتان را خریداری کنید و از آن‌ ‌ها به نفع خودتان استفاده کنید. توجه نمایید که بهترین کتاب کمک ‌آموزشی به یک داوطلب کمک خواهد کرد تا مطالب را سریع‌تر بیاموزد و راحت‌تر به سوالات پاسخ دهد.

روش انتخاب بهترین کتاب کمک ‌آموزشی

بسیاری از دانش‌آموزانی که به‌‌ دنبال خرید بهترین کتاب کمک ‌آموزشی هستند، ممکن است این سوال را از خودشان بپرسند که چگونه می‌توانند یک کتاب مناسب را برای خودشان خریداری کنند؟ این دانش‌آموزان در بسیاری از موارد سعی می‌کنند که از افرادی که در این زمینه تجربه و تخصص دارند کمک بگیرند. ممکن است شما نیز شنیده باشید که بسیاری از مشاوران تنها برخی از کتاب‌ ها را به شما معرفی می‌کنند و به شما می‌گویند که به سراغ کتاب ‌های دیگر نروید زیر آن‌ ها به درد شما نخواهند خورد. این موضوع می‌تواند تا حدی درست باشد اما توجه نمایید که هر دانش‌آموز، سطح دانش، استعدادها و توانایی‌ های متفاوتی در خواندن مطالب دارد که با دانش‌آموز دیگر متفاوت است؛ پس شما اگر می‌خواهید که یک کتاب را به‌ عنوان بهترین کتاب کمک‌ درسی برای خودتان تهیه نمایید باید دقت کنید که کتابی را بخرید که با روحیات و توانایی‌ های شما سازگاری دارد. در این زمینه شما می‌توانید با تحقیق در رابطه با اطلاعاتی که از یک کتاب کمک‌ درسی می‌خواهید بهترین کتاب کمک ‌آموزشی را برای خودتان خریداری کنید و از استفاده کردن از آن لذت ببرید. توجه نمایید که کتاب‌ های کمک ‌آموزشی تنها مختص به کنکور نیستند و در طول سال تحصیلی نیز می‌توانند به دانش‌آموزان کمک کنند تا مطالب را راحت‌تر یاد بگیرند و به مطالبی که در کتاب آورده شده‌است نظم می‌دهند. به‌ هر حال کتاب‌‌های کمک ‌آموزشی برای راحت‌تر کردن کار دانش‌آموزان طراحی و منتشر شده‌اند.

کتاب درسی

با قیمت ‌های سرسام‌آور کتاب‌ های کمک ‌درسی چه کنیم؟

یکی از موضوعاتی که ممکن است ذهن هر داوطلبی را که به ‌دنبال خرید بهترین کتاب کمک ‌آموزشی می‌باشد به خود درگیر کند، این است که چگونه می‌تواند یک کتاب مناسب را با قیمت مفیدی بخرد. توجه نمایید در مرحله اول اگر شما قصد خرید بهترین کتاب کمک ‌آموزشی را دارید بهتر است که در نمایشگاه بین‌المللی به سراغ آن بروید. در نمایشگاه‌ معمولاً بن‌ های تخفیف متفاوتی وجود دارند و همچنین شما می‌توانید با استفاده از تخفیفاتی که خود نمایشگاه قرار می‌دهد یک کتاب مناسب را با قیمت معقولی خریداری کنید. همچنین در مرحله دوم اگر شما فردی فعال می‌باشید می‌توانید با گشتن در اطرافیان خودتان به ‌دنبال فردی بگردید که به ‌تازگی در کنکور شرکت کرده‌است و از او بخواهید که کتاب‌ هایش را با قیمت ‌های متناسبی به‌ عنوان دست‌دوم به شما بفروشد. همچنین در این زمینه شما می‌توانید به کتاب‌فروشی ‌های معتبر که دارای کتاب ‌های دست‌دوم می‌باشند مراجعه فرمایید تا بتوانید از لابه‌لای کتاب‌‌های دست‌دوم بهترین کتاب کمک ‌آموزشی مدنظر خودتان را انتخاب کنید و آن را خریداری کنید و از آن استفاده کنید. توجه نمایید که در این بین بسیاری از منتشر کننده ها تخفیفات گوناگون را برای کتاب ‌های خودشان در بازه‌ های زمانی مختلف قرار می‌دهند که شما می‌توانید با دنبال کردن اخبار این منتشر کننده ها از زمان تخفیفات آن ‌ها آگاه شوید و بتوانید در زمانی ‌که آن ‌ها برای کتاب ‌های خودشان تخفیف قائل شده‌اند کتاب متناسب و مفید را برای خودتان بخرید. همچنین افراد بسیار زیادی در این گروه های انتشار دهنده به فکر داوطلبان هستند و سعی می‌کنند که با ساختن پک‌ های آموزشی مباحث زیادی را با قیمت ‌های مناسب برای دانش‌آموزان تولید کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *